Новости образования и сайта

все новости

МОН За здоровий спосіб життя

08 апреля 2015, 11:49
7 квітня 2015 року відбувся круглий стіл присвячений відзначенню Всесвітнього дня здоров’я
7 квітня 2015 року  відбувся круглий стіл  присвячений відзначенню  Всесвітнього дня здоров’я, цим жестом МОН  в котре виказала свою підтримку  Всеукраїнському проекту  «Здорова  нація – сильна Україна» який ставить собі на меті,  сформувати культуру здорового способу життя, та  поєднати громадян що прагнуть підвищувати  рівень здоров’я, і тим самим зменшити ризик не інфекційних захворювань. Заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Віктор Павленко, висловився з приводу  актуальності  питань що  розглядалися а саме йшлося про залучення населення до оздоровчої рухової активності.
Також йшлося  про впровадження медико- педагогічного контролю за фізичним вихованням дітей у загально освітніх навчальних закладах
Віктор Павленко підкреслив, що  медико-педагогічний контроль є однією з обов’язкових  функцій медичних і педагогічних працівників навчального закладу. Загальний  стан фізичного розвитку  учнів  насамперед  залежить від об’єднаних  зусиль педагогічного колективу,  вчасних рекомендацій батьків,  медичного працівника навчального закладу,  вчителя фізичної культури і. д.
Привернути увагу кожного  учня і студента до здорового способу життя та підвищення свого рівня здоров’я  засобами фізичної культури та спорту ! - Ось першочергове завдання  для громадськості, - наголосив Віктор Павленко.
Було наголошено   про підготовку проекту Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період  до 2025 року «Рухова активність ‑здоровий спосіб життя ‑здорова нація»  як одного з провідних засобів впливу на свідомість  громадян України бути здоровими
              
 
 
Образование придает человеку достоинство... Дидро Д.

Все предметы

Языки

Албанский язык (2)Английский язык (1562)Арабский язык (10)Болгарский язык (4)Венгерский язык (1)Голландский язык (2)Греческий язык (18)Дари (1)Датский язык (1)Иврит (6)Испанский язык (110)Итальянский язык (66)Китайский язык (33)Корейский язык (1)Латинский язык (16)Македонский язык (2)Немецкий язык (303)Норвежский язык (3)Персидский язык (фарси) (9)Польский язык (45)Португальский язык (3)Румынский язык (4)Русский язык (213)Сербский язык (8)Словацкий язык (3)Словенский язык (2)Турецкий язык (23)Украинский язык (412)Урду (1)Финский язык (2)Французский язык (220)Хинди (1)Хорватский язык (6)Церковнославянский язык (1)Чешский язык (13)Шведский язык (2)Японский язык (19)

Школа и ВУЗ

Компьютеры

Другое

Полезное