Новости образования и сайта

все новости

Кабмін створив Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти

30 июня 2015, 23:05
Кабмін створив Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, діяльність якого спрямована на реалізацію державної політики у сфері забезпечення якості вищої освіти. Агенство формуватиме вимоги до системи якості освіти, аналізуватиме якість освітньої діяльності вишів.
Кабмін створив Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, діяльність якого    спрямована на реалізацію державної політики  у сфері забезпечення якості вищої освіти.
Агенство формуватиме вимоги до системи якості  освіти, аналізуватиме якість освітньої діяльності вишів.
Також  до  основних функцій  агенства буде входити формування  переліку спеціальностей за якими зідйснюеться підготовка  студентів  на відповідних рівнях вищої освіти . Агенство у співпраці з МОН  погоджуватиме  розроблені в МОН стандарти освітньої діяльності  за кожною спеціальністю
Національне  агенство залучатиме незалежні установи для оцінювання  та забезпечення якості вищої освіти і також матиме право    одержувати від державних органів та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій і громадян інформацію, документи та матеріали, необхідні для реалізації покладених на нього повноважень..
 
Агенство складатиметься з 25 членів. 13 з яких делегуватимуть виші державної, комунальної та приватної форми власності. Два представники  від НАН і ще двоє    представлятимуть національні галузеві  академії наук
 
Також планується троє представників від  об’єднання організацій роботодавців, а також двох учасників від студентського самоврядування ВНЗ
 
Голова та заступники агенства будуть працівниками на постійній основі та призначатимуться кабміном 
Фінансувати     Національне агентства із забезпечення якості вищої освіти    частково буде
Держ. бюджет а  також  кошти що надходитимуть як оплата робіт та послуг  агенства
 
  Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти почне працювати з  нового навчального року . Відповідна постанова Кабміну набере чинності з 1 Вересня 2015 р.   
Образование придает человеку достоинство... Дидро Д.

Все предметы

Языки

Албанский язык (2)Английский язык (1562)Арабский язык (10)Болгарский язык (4)Венгерский язык (1)Голландский язык (2)Греческий язык (18)Дари (1)Датский язык (1)Иврит (6)Испанский язык (110)Итальянский язык (66)Китайский язык (33)Корейский язык (1)Латинский язык (16)Македонский язык (2)Немецкий язык (303)Норвежский язык (3)Персидский язык (фарси) (9)Польский язык (45)Португальский язык (3)Румынский язык (4)Русский язык (213)Сербский язык (8)Словацкий язык (3)Словенский язык (2)Турецкий язык (23)Украинский язык (412)Урду (1)Финский язык (2)Французский язык (220)Хинди (1)Хорватский язык (6)Церковнославянский язык (1)Чешский язык (13)Шведский язык (2)Японский язык (19)

Школа и ВУЗ

Компьютеры

Другое

Полезное