Анкета репетитора
← назад

Гончарова Юлія Олегівна

Репетитор по литературе, украинскому языку.

Город Киев

Предметы

Литература, 50 грн/час

Заняття з української літератури та зарубіжної літератури. Допомога в навчанні школярів будь-якої вікової категорії, підготовка до складання ЗНО.

Украинский язык, 50 грн/час

Заняття з української мови з учнями будь-якого віку та рівня попередньої підготовки з широким спектром цільового спрямування. А саме - допомога у навчанні учням, підготовка до участі в конкурсах та олімпіадах, допомога у написанні творчих завдань, підготовка до складання ЗНО, навчання мови комунікативного спрямування – вдосконалення всіх чотирьох видів мовленнєвої діяльності як іноземців, так і україно- та російськомовних учнів.

Опыт преподавания

Досвіду занять репетиторством поки що не маю. Але цей незначний недолік вповні компенсую глибинними знаннями предмета та непереборним бажанням поділитися ними з іншими. Гарантую високу результативність навчання, розробку індивідуальних навчальних програм та методик з використанням досвіду сучасності, творчий розвиток зацікавленості у навчанні.

Образование

Криворізький державний педагогічний університет, спеціальність - педагогіка і методика середньої освіти, українська мова і література, кваліфікація викладача української мови і літератури, вчителя зарубіжної літератури, практичного психолога в закладах освіти, 2009 р. Диплом маґістра з відзнакою.
З 2009 р. навчаюсь в аспірантурі Національного університету «Києво-Могилянська академія» на спеціальності - 10.02.01 – українська мова, 2 рік навчання.


Отзывы


Ваше имя:
 
Блокнот
список пуст

Все предметы

Языки

Албанский язык (2)Английский язык (1562)Арабский язык (10)Болгарский язык (4)Венгерский язык (1)Голландский язык (2)Греческий язык (18)Дари (1)Датский язык (1)Иврит (6)Испанский язык (110)Итальянский язык (66)Китайский язык (33)Корейский язык (1)Латинский язык (16)Македонский язык (2)Немецкий язык (303)Норвежский язык (3)Персидский язык (фарси) (9)Польский язык (45)Португальский язык (3)Румынский язык (4)Русский язык (213)Сербский язык (8)Словацкий язык (3)Словенский язык (2)Турецкий язык (23)Украинский язык (412)Урду (1)Финский язык (2)Французский язык (220)Хинди (1)Хорватский язык (6)Церковнославянский язык (1)Чешский язык (13)Шведский язык (2)Японский язык (19)

Школа и ВУЗ

Компьютеры

Другое